Kurz TRIMIX DIVER

Termín zahájení: v případě dvou a více zájemců kdykoli po domluvě s instruktorem

Termín zahájení:  v případě dvou a více zájemců kdykoli po domluvě s instruktorem

Je to váš první vstup do světa trimixu, prolomení limitu 40 m se vzduchem a dosažení magické 50 m hranice s čistou hlavou bez dusíkové narkózy (lidově hloubkové opojení). Nejde ovšem o rekordy, ale o poznání význačných lokalit s věší hloubkou: vrak Ruža na Pagu, zatopené Svatojánské proudy se Sloupem, zatopený kostel Těchnice, Blue Hole v Dahabu, Roasalie Moller v Gubaiské úžině, atd. Není to tak technicky a teoreticky složité, jak jste si dosud při pohledu na potápěče ověšené láhvemi představovali. Jde o naprosto běžnou výstroj, navíc jde pouze o použití klubových oxyheliometrů. A samozřejmě pečlivé plánování ponoru a jeho důsledné dodržení. Svojí povahou představuje kurz něco podobného co dobře znáte z kurzu Basic Nitrox Diver, tedy hlavně teorii v rozsahu asi 5 hodin a pak 3 výcvikové ponory do 40 a 50 m. Seznámíte se nejen se speciálními dekompresními postupy a tabulkami, ale hlavně se naučíte pracovat se sofistikovaným dekompresním softwarem, odkud je jen krůček ke zkrácení dekomprese na 1/2 až 1/3 dýcháním čistého kyslíku (tzv. akcelerovaná dekomprese pro AND).

Trimix dovolí větší hloubku ponoru  a tedy i poznání další části Neptunovy říše

Trimix vám zaručí čistou hlavu   ve hloubce a tedy bezpečnější ponory

Trimix vás zařadí mezi mazáky  a budete mít možnost poznat a filmovat dosud nedostupné podmořské krajiny, nepoznané ryby a neopotápěné vraky

Recreational Trimix Diver je kurz určený pro bezpečné potápění zodpovědných potápěčů za poznáním mořských hlubin s čistou hlavou. S trimixem za hranice všedních dnů!

Kvalifikační předpoklady: minimální věk 18 let, P2/AOWD nebo ekvivalent, Basic Nitrox Diver nebo ekvivalent, minimálně 50 ponorů, a minimálně 10 ponorů s nitroxem při dokončení kurzu.

Výuka teorie: asi 4-5 hodin ve dvou večerech nebo v jednom víkendovém dni, doprovázená domácím e-mailovým testem.

Materiál: předpokládá se vlastní potápěčská výstroj s větší lahví (18 l, 2x10 l nebo 2x12 l), další výstroj (oxyheliometry) bude zajištěna v rámci kurzu, součástí kurzu je učebnice pro každého účastníka, fyzikální, fyziologické a dekompresní tabulky s tahákem a užitečnými soubory a dekompresní SW na výukovém DVD  nebo přes flešku. Všechnu výstroj je možno po dohodě zapůjčit v Orce.

Výuka praxe: měření směsí s plánováním ponorů zahrnuje 1 testovací ponor se vzduchem do max. 40 m a 2 ponory s lehkým trimixem do 40 a 50 m, doplněné záznamem ponorů a jejich rozborem. Možnost příjemného dokončení na Pagu (květen, říjen)

Oprávnění: samostatné potápění s trimixen do 30 % helia do hloubek kolem 50 m, možnost nastoupit do dalších zajímavých kurzů s umělými směsmi, např. Advanced Nitrox Diver nebo Normoxic Trimix Diver a Advanced Trimix Diver.

Cena kurzu: 7.000 Kč zahrnuje skripta a výukové DVD, použití oxyheliometru. Cena nezahrnuje zapůjčovanou výstroj, použité plyny, vydání mezinárodní certifikace 500 Kč + 250 Kč čl.příspěvek CMAS.

Další informace a přihlášky:     www.orcadiving.cz

E-mail:  orca@orcadiving.cz    

Tel.:  244 468 220,  603310054

nebo  

Jiří Hovorka  -  instruktor CMAS I3 a Advanced Nitrox Instructor

SMS: 737 662 185

E-mail:  hovorka_jiri324@centrum.cz ,

Skype:  jiri_hovorka_1234  

Přihláška na kurz TRIMIX DIVER

*
*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Z ORKY

POTÁPĚNÍ S PŘÍSTROJEM NA ZKOUŠKU

obrázek
Každé úterý od 20:00 do 21:30 v období září - červen v plaveckém bazénu Výstaviště Praha, a.s., Výstaviště 67
170 00 Praha, Bubeneč

Dárkové poukazy

KURZY POTÁPĚNÍ

Potápěčský kurz pro začátečníky

obrázek
Potápěčské kurzy pro začátečníky jsou každé úterý od 17 hod. v učebně ORCA a na bazénu Výstaviště.
 https://www.facebook.com/orcadivingpotapeni?v=app_2344061033
Kurzy potápění, škola potápění
Košík
Fotogalerie z našich akcí - PODÍVEJTE SE ZDE.....
 https://www.facebook.com/orcadivingpotapeni?v=app_2344061033
 https://www.facebook.com/orcadivingpotapeni?v=app_2344061033

Created by © 2009 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign

Doporučujeme - Deepndown potápění | Dux potápěčská výstroj | Adrex - extrémní sporty | www.pagerank.cz | Cestovní potápěčská kancelář | Divestar | Fotokurzy | CAVEX CLUB |

Kitesport | ALBION- bazény a zastřešení | Benefit Plus | Česká speleologická společnost | Speleoaquanaut ZO 1-10

SEO Rozcestník